Panjur Tamir Servisi: 0 537 318 88 34 Sosyal Medya:

Kepenk Güç Kaynağı

Kepenk Ups 1000 W

Önder Panjur

Kepenk Ups, otomatik motorlu kepenk kapıların ve garajların elektrik kesintisi durumunda devreye girerek çalışmasını sağlayan bir kesintisiz güç kaynağıdır.

  • Email : info@izmirpanjurtamirci.com
  • Telefon : 0 537 318 88 34
Sosyal Meday

1990lı yıllarda yaygınlaşmaya başlayan otomatik kepenkler günümüzde hemen her işyeri, avm, garajda kullanılmakta. Buna istinaden kesintisiz güç kaynağı ihtiyacıda artmakta. ColorLed 1990lı yılların sonlarından itibaren kepenk upsleri üretmeye başlamış ve uzun yıllardır istikrarlı olarak türkiye ve dünyanın bir çok yanına üretim yapmaktadır.

Kepenk UPS adı verilen sistemler kepenlerin elektrik kesintisi gibi durumlarda açılmamasının önüne geçmek için dizayn edilen, modeline göre 100 saate kadar elektriksiz ortamda çalışabilen ve mağaza önündeki kepenklerin açılıp kapanmasını sağlayan sistemlerdir.

Kepenk UPS sistemleri sayesinde hem kepenk kapatıp açmak derdinden ve zulmünden kurtulmuş olursunuz hem de olası bir elektrik kesintisi sebebiyle iş yerine girememek ya da akşam kapatıp gidememek derdinden uzak kalmış olursunuz.

Elektrik kesintilerinde maximum 100 saatlik stand-by süresi en önemli özelliğidir. Tüp motorlar, santral motor, merkezi motorları ve zincirli motorlardan çıkan kablo uçları direk olarak Kepenk UPS cihazına bağlanır ve Kepenk UPS cihazına ait uzaktan kumandayla motorlu kepenk çalıştırılır.

Referanslarımız