Panjur Tamir Servisi: 0 537 318 88 34 Sosyal Medya:
bayraklı panjur tamirci

Aliağa Panjur Kepenk Tamiri

Aliağa Panjur Tamir Servisi

Pencerelerin dış cephelerine yerleştirilerek, pencere ve pencere pervazlarının korunmasına olanak sağlayan panjurlar, hem görsel olarak hem de işlevsel olarak önemli ürünlerdir. Dış cepheden görünüm de pencerelerin daha hoş gözükmesi, birçok insanın oldukça tercih ettiği bir durumdur. Panjurlar güzel görünür ve işlevsel olarak da iyidir ancak bu özelliklerinin yanı sıra bazı durumlar da arıza da verebilmektedir. Böyle durumlarda Aliağa panjur tamiri firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Panjurların bozulmasına neden olan birçok sebep bulunmaktadır. Bu sebeplerin ne olduğunun veya neden kaynaklandığını herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Çünkü firma olarak bizler, panjurlarda meydana gelen sorunları kısa sürede etkili bir biçimde çözüyoruz.

Panjurlarda meydana gelen sorunlar kullanıcı hataları ve montaj hatalarından kaynaklı hatalar olmak üzere ikiye ayrılır. Bunlar da kendi içerisinde farklı sebepleri barındırır. Panjurlarda meydana gelen sorunların başlıca nedenlerinden bahsedecek olursak. Şöyle ki;

• Panjurlar, nadir olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı olarak arıza verirler. Onlar da genellikle, sıkıntı veya soruna rağmen zorlanmasından kaynaklı olarak yaşanan arızalardır.

• Kullanıma bağlı olarak panjurların arıza vermesi otomatik olan panjurlarda neredeyse imkânsız, bu durum yalnızca motorlu panjurlarda olan bir durum olmaktadır.

• Motorlu panjurlarda yaşanan sorunlardan biri de, elektrik akımının fazla ya da az gelmesinden kaynaklı olarak motorun zarar görmesidir.

• Montajdan kaynaklı hatalar panjur sisteminde yaşanan arızaların asıl nedeni olabilmektedir. Özellikle termik sistemlere bağlı olarak yaşanan sorunlar, motorun yanmasına neden olmaktadır.

• Bunların dışında panjurlarda yaşanan basit hatalar da bulunmaktadır. Kumandasınız bozulması, lamel veya rayının arızalanması gibi.

Yaşanılan arızanın sebebi ne olursa olsun Aliağa panjur tamiri olarak bizler size her türlü arızada destek vermekteyiz.

Aliağa Panjur Tamiri Firmasına Nasıl Ulaşılır?

İzmir’in Aliağa ilçesinde panjurlarınıza ilişkin sorunların çözümü için iyi bir firma bulmakta zorlanıyorsanız, Aliağa panjur tamiri hizmeti veren firmamıza ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaştığınızda kısa sürede adresinize gelerek, profesyonel ekibimiz ve son teknoloji araç gereçlerimiz ile size kaliteli hizmet vermekteyiz. Panjurlarınızda meydana gelen sorunlar ve bu sorunların onarımına ilişkin istediğiniz hizmeti bizlerden rahatlıkla alabilirsiniz.

Referanslarımız